Het dilemma van de boodschappen

Sinds ons gezin uit vier personen bestaat zijn de uitgaven voor boodschappen gestegen. We zitten inmiddels op een bedrag van zo’n 80 – 90 euro per week (inclusief alles, dus ook de verzorgingsproducten zoals shampoo, tandpasta en luiers). 

Deels is dat omdat we voor onze adoptiereis alle voorraden hebben opgegeten. Die zijn we nu geleidelijk weer aan het aanvullen als er artikelen in de aanbieding zijn. En deels is er gewoon een persoontje bij. Een persoontje wat gelukkig goed eet en dat merken we aan de uitgaven. Verder eten we wat vaker vlees – ook dat tikt aan. 

Omdat ik 80-90 euro best een flink bedrag vind, denk ik erover om bij een goedkopere supermarkt boodschappen te gaan doen in plaats van bij de Albert Heijn.

Appie is namelijk wel degelijk duurder dan de Dirk + de fijne en goedkope groentenzaak bij de Dirk. Aan de andere kant is de Dirk wel 20 km verderop en dat kost ook tijd en geld. En bespaar ik dan echt zoveel dat het de moeite waard is?

Kortom…. ik ben er nog niet uit. 

Wat geef jij per week uit aan boodschappen?

...
Share
15 Comments

Add a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

3 × een =